PROJEKTOWANIE

Biuro konstrukcyjne składa się z pracowników, którzy we współpracy z klientem potrafią zrealizować najtrudniejsze projekty.
Oprogramowanie używane do projektowania: CATIA V5

Do transmisji danych używamy: FTP.

PROGRAMY CAD/CAM

W celu optymalizacji procesu frezowania i drążenia większość programów przygotowywana jest w biurze CAD/CAM, wykorzystując oprogramowanie WorkNC, Cimatron i ESPRIT.

FREZOWANIE

W skład parku maszynowego wchodzą wysokiej klasy centra obróbcze CNC 5 i 3-osiowe pozwalające na wykonanie zaawansowanych technologicznie detali.

DRĄŻENIE

Do drążenia wykorzystywane są elektrodrążarki wgłębne AGIE, MITSUBISHI oraz drutowa ACCUTEX. Bazujemy na elektrodach wykonanych z grafitu montowanych w systemie 3R.

MONTAŻ

Wykonujemy wszystkie prace ślusarskie łącznie z polerowaniem powierzchni na lustro, wierceniem, szlifowaniem, osełkowaniem itp.
Narzędziownia wyposażona jest w 3 suwnice: o udźwigu 10 T co umożliwia nam pracę z formami o dużych gabarytach oraz dwie suwnice 2,5 T.

PRÓBY FORM

Naszym klientom zapewniamy przeprowadzenie próby form. Dysponujemy wtryskarką ENGEL 220 T, a dzięki dobrej współpracy z firmą EPP Sp. z o.o. możemy naszym klientom zagwarantować próby form na wtryskarkach od 80 do 1300 T.